İsmailağa Cemaati ’’AKP’ye Oy Yok’’ Dedi

Seçimlere 2 gün kala Cübbeli Ahmet’in de içinde olduğu İsmailağa cemaatinin bir kolu, AKP hakkında zehir zemberek bir açıklama yaparak bu partiye oy vermeyeceklerini açıkladılar.

Önceki seçimlerde oyunu AKP’ye veren İsmailağa cemaatinin bir kolu, seçimlere 2 gün kala zehir zemberek bir açıklamayla oylarını AKP’ye vermeyeceklerini açıkladı.


Seçimlere 2 gün kala cemaatler tek tek oy verecekleri partileri açıklamaya devam ediyor. Nurcular’ın Yeni Asya kolu oyunu Demokrat partiye verirken, Bediüzzaman’ın talebeleri ise AK Parti dedi.İskenderpaşa cemaati oyunu MHP’ye vereceğini açıklarken, Süleymancılar da ise MHP ağır basıyor.


Diğer cemaatler oy renklerini bu şekilde açıklarken, hangi partiye oy vereceklerini açıklamaktan kaçınan İsmailağa cemaatine bağlı bir gruğtan zehir zemberek bir açıklama geldi. Cübbeli Ahmet’le özdeşleşenİsmailağa cemaati içindeki bir grup, http://www.ismailaga.info/yazi/2011/06/04/ismailaga-cemaati-hangi-partiye-oy-verecek/sitesinden yaptığı açıklamada, AK Parti’ye sert eleştiriler yöneltirken, oylarınıneden AKP’ye vermeyecekleri açıkladılar. Cemaat bu siteyle resmi bir bağının olmadığını daha önce açıklamış olmasına rağmen, sitenin cemaat ile bağlantısı biliniyor. Site, cemaatin doğrudan yapamadığıaçıklamaları yayınlamasıyla da biliniyor.


“4 yıldır Hıristiyan ve Yahudilerle oturup kalkanlar, onlarımekânlarında ziyaret edenler seçim yaklaştığında İslami cemaatleri hatırlamışlar, yüz çevirmeleri ile de büyük bir endişe ve korkuya kapılmışlardır.” diyen cemaat, “Üçüncü dönemlerinde casus yetiştiren“ruhban okulu” açılacak ve faaliyete geçecektir. İddialara göre bu sebeple Sayın Bartholomeos il il gezip Hıristiyanlardan hükümet lehine oy toplamaya çalışmaktadır.” diyerek AKP’ye sert eleştiriler yöneltti.


Cemaat açıklamasında “Bizler Sultanımızın emri gereği bir yönlendirme yapmayacağız. Kesin bir ifade ile “şu” partiye verin demeyeceğiz. Çünkü bu bir tefrika sebebi oluyor.” diyerek oy vereceği partiyi açıklamasa da cemaatin bu gurubunda oyların Saadet Partisi’ne verileceği konuşuluyor.


Öte yandan cemaatin büyük kısmının ise, önceki seçimde olduğu gibi bu seçimde de AK Parti’ye oy vereceği belirtiliyor.


İşte İsmailağa cemaatinden AKP’ye oy vermeyeceklerini belirten grubunun yaptığı zehir zemberek açıklama…


İsmailağa Cemaati Hangi partiye oy verecek?

Bazı yoldaşlarımızın, kardeşlerimizin oy vereceği partiyi açıkça ilan etmeleri değerli vatandaşlarımızı, cemaatimizin hangi partiye oy vereceği hususunda meraka yöneltmiş, tam ve kesin bir bilgi arayışına itmiştir.

4 yıldır Hıristiyan ve Yahudilerle oturup kalkanlar, onlarımekânlarında ziyaret edenler seçim yaklaştığında İslami cemaatleri hatırlamışlar, yüz çevirmeleri ile de büyük bir endişe ve korkuya kapılmışlardır.

Müslümanların Ramazan ayında verdikleri iftar yemeğine (dinimizce) cenabet gezen gayri müslim, haham, papaz ve rahipler davet ederken, ülkemizde milyonlarca destekçisi bulunan İslami cemaatlerin bir üyesini, o cemaati temsilen davet etmemişler, besmele ile kilise açarken, camide ayine izin vermişlerdir.


Dinler arası diyalogda en büyük felaket olan Hıristiyan ve Yahudilere cennetten parsel dağıtımının resmi ayağını kurarken (en azından diyanetin sessiz kalması bile bunların ekmeğine yağ sürmektir), medeniyetler ittifakı deyip İslam’ı diğer muharref dinlerle bir tutmuş,aynı bahçeye koymuşlardır.

Üçüncü dönemlerinde casus yetiştiren “ruhban okulu” açılacak ve faaliyete geçecektir. İddialara göre bu sebeple Sayın Bartholomeos il il gezip Hıristiyanlardan hükümet lehine oy toplamaya çalışmaktadır.

Her yerde kiliseler devletin bütçesi ile mamur edilip, ihya edilip ayin yaptırılırken, milletimizin hayrı ile yaptırdığı Fetih Külliyesi iade edilmemiş, temelindeki maksada kavuşturulmamış, banilerinin ruhu sızlatılmaya devam edilmektedir.

Diğer taraftan Kuran Kurslarının kapısına kilit vurulmasını zorunlu kılan yaş sınırı yükseltilmiş, “bu da yetmez” denilerek zorunlu eğitim süresi uzatılmıştır.

Camilerde merkezi ezan ve vaaz sistemleriyle İmamlar pasifize edilerek bekçi haline getirilmiş, imam ve cemaat arasındaki bağ koparılmıştır. Her ne kadar bu uygulama 28 Şubatın bir eseri olsa da bu gün gelişerek devam etmektedir.

Zina suç sayılmaktan çıkmış, fuhuş evlerinin devlet eliyle işletilmesine son verilecek yerde “getirisi çok olduğu için” fuhuş evi açılımı devam etmektedir.

Kürt açılımı, alevi açılımı, roman açılımı, ermeni açılımı, Hıristiyan açılımı, şarkıcı açılımı şu alçımı, bu açılımı yapılırken Müslümanlar lehine tek bir şey dahi yapılmamış, azınlık dediğimiz gayri müslimler abad edilirken çoğunluk olan Müslümanlar (ne de olsa elimizde denilerek) itilmiş ve yok sayılmıştır.

Bunlar ve niceleri bizi gelecek adına kaygılandırmaktadır.

Şimdi, Diyalogcuların yurt dışından uçak uçak adam taşıyıp hükümet için oy kullandırması, televizyon dizilerinde, haber programlarında hükümet propagandası yapmasına kimsenin sesi çıkmıyor, onlar yandaş ve yalaka olmuyorlar ama biri kalkıp bunları söyleyince ya Ergenekoncu ya statükocu veya Ak Parti düşmanı koyu bir Saadet partili damgası yiyor.

Ne yapalım? Müftü olmak isteyen ilahiyatçıların yaptığı gibi evimizin etrafını hükümet bayrakları ile mi donatalım?

“Bu parti gelmesinde din düşmanı parti mi gelsin?” diyorlar. Bunu söyleyenlerinde dinle alakası yok zaten. Olsaydı bu gerçekleri görürlerdi.

“Bir 28 Şubat mı istiyorsunuz, siz bunu hak ediyorsunuz” diyerek hemen tehdit ediyorlar. Bizde “Senin duanla mı yaşıyorum ki, senin bedduanla öleyim” tabiri ile cevap veriyoruz. Çünkü bu yol sıkıntı yolu, bu yol dert yolu, bu yol çile yolu. Yüzyıllardır asmışlar, kesmişler ama Allah’ın izniyle bitirememişler, siz mi bitireceksiniz? Ergenekon mu bitirecek?

Bunları, sitemizin iletişim kısmından cemaatimize yöneltilen suçlamalar ve tenkitler sebebiyle yazdık.

Bizler Sultanımızın emri gereği bir yönlendirme yapmayacağız. Kesin bir ifade ile “şu” partiye verin demeyeceğiz. Çünkü bu bir tefrika sebebi oluyor.

Feraset sahibi her mümin nereye oy vereceğini bilir. Feraseti körelmişse ona Efendi hazretlerinin nasihati, Peygamberimizin hadisi değil ayet bile tesir etmez.

Çünkü duymak istemeyenden daha sağır yoktur. Adam olunca sağır, ona istediğin kadar bağır…

“İsmailağa Cemaati ’’AKP’ye Oy Yok’’ Dedi” üzerine 8 düşünce

 1. Ismail aga cemaatinden akp ye oyverenler ya cehaletten ya da menfaatperestliklerinden yapiyorlar, alnı secdeye giden bir insanın bu işbirlikçi amerikancı israil dostluk üyesi partiyi nasıl destekler bunun vebalini nasıl öder, Allah islah etsin!

  1. siz chp ye verin en iyisi kafanız karışmış sizin.yada farketmez mhp ye verin olmadı bdp ye verin nede olsa hepsi aynı şeye hizmet ediyor.akp zaten halkın ve tüm dünya müslümanlarının gönlünü almış.siz versenizde vermesenizde allah sizden razı olsun ama iyi bilinki mahşerde aklı selim herkes verdiği oydan hesaba çekilecek.akp abd ve isrAİLİN SİZİN SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ YANINDA DEĞİL TAM KARŞISINDADIR.AMA SİZ PENSİLVANYAYI KLAVUZ KABUL EDERSENİZ SİZİNDE BURNUNUZDAN KÖTÜ KOKULAR EKSİK OLMAZ.ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN.AKLIMIZ İLE HAREKET EDELİM DUYGULARIMIZLA DEĞİL.

   1. İsrailin Tam Karşısında Demişsin Şu Anda İsraile Bir Boykot Varmı Yok İstanbul Üsküdarda 5 Camii Satan Kim Akp Kuranla Dalga Geçen Kim Akp Bunları CHP De yapıyordu ne farkı kaldı artık chpden söylermisin

 2. bende ismailağadanım ama geçen seçimlerde akpye verilmesi gerektiği belirtilmişti.(zaten geçen son seçimlerden bugüne ne değiştiki)bunu neden şimdi gene yapmıyorlarda ortalığın karışmasına sebeb oluyorlar anlamış değilim asıl fitne böyle çıkıyor cemaat asıl böyle bölünüyor bence.akpye vermesek saadette kazanamıyorki…bizim cemaat toptan verse gene kazanamaz.kazancak olsa verelim hepimiz saadete..keşke kazansa.

  1. ne yapalı şimdi saadet kazanamayacak diye bakara suresinin adınımı değiştirelim hırsızlığı haramlıktanmı çıkaralım helalmi diyelim rahmeti gazabında büyük olan rte mi diyelim ne diyelim sen söyle yeni bir dinmi kuralım akp kazansın diye

   1. en kötüye <chp< ye oy vermektense akp yi tercih etmek her zaman en iyisi saadet kazanamayınca onun oylarıda chp ye gitcek peki sen bu vebali taşıyabilcenmi

 3. acaba sayın başbakanı eleştirenlerin ne kadarı teheccüh namazı kılıyor böyle bir başbakana destek olmalıyız bölünmemeliyiz

  1. Hırsızlığın Helal Olduğu Üsküdarda Camilerin Satıldığı Kuranla Dalga Geçildiği Allahın Sıfatlarını Rte Yüklendiği Yine Rte rahmetinin gazabında büyük olduğunu söylediğini düşünürsek ona namaz farzıyeti düşmüştür bence çünkü dinden çıktı muhtemeldir ki önce tövbe edip şahadet getirmeli ki Müslüman olsun ondan sonra namaz kılsın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× bir = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>