Bağdadi Öldürüldü mü ?Yoksa Trump show mu seyrediyoruz.

0

Haber Yorum

Obama’nın “USA”me bin Ladini öldürülürken gösteren fotoğrafla Trump’ın Bağdadi’nin öldürüldüğü sahnedeki pozları ne kadar benziyor gördünüz mü? Batı kendi elinle oluşturduğu teröristlere Usame bin ladin’den sonra el Bağdadi dediği ne olduğu belli olmayan ama ABD nin Irak’da olduğu sürede Bağdad’da eğitim gören bu arkadaş Usame’nin yerine hatta daha tehlikeli diye ikame edildi.

Başına ödüller kondu.Kaç kere öldürüldü. Nedense hep dirildi.Tam ABD seçim zamanında, tam Trump “Suriye’de işimiz bitti “cümlesinin içinin boş kaldığı sırada cümlenin faili “bulundu.ABD askerleri Bağdadiyi bulmadan o kendini bulmadan kendini öldürdü.Usame  gibi onunda cesedi yok ortalıkta..Tesadüf dizisi Rus yetkililer haricinde “herkes benimde bu işin içindeydim” rolünü oynamaya başladığı süreçte başta ingiltere olmak üzere bazı devletlerde “bağdadi gitti, İşid bitmedi” tezi ile yeni bir sürece geçtikleri açıklamalarıyla islamı terör anma taktiklerinin devam edeceğinin sinyallerini vermeye başladılar.

Tek ayak üstünde dünyanın yalanını söyleyen ABD başkanları içerisinde yalancı başkan olarak tarihe geçen Trumpın  Show unu ile geçen gün dünya seyretti.Kendi ifadesiyle bir film gibi yani …Şimdi sormak lazım

  • Bağdadi öldü mü?
  • İşid bitti mi?
  • Bağdadi öldü ise başta Rusya -abd olmak üzere bağdadi ile mücadele edeceğini söyleyip Suriye’ye gelen bu iki güç orada duracak mı ?

bekleyelim. İlerde değil pek yakında cevaplarına dair izlerini göreceğiz.

Editör