Bu Ay Çıkacak Bakılması Gereken Oyunlar

0

Her yıl olduğu gibi bu yaz da oyunsuz geçti. Tatile çıktık, kamp yaptık ve eve döndük. Peki sonra ne oldu? Oynadığımız oyunlara tekrar baktık. Yeni Elder Scrols için heyecanlandık  ama boşuna. Oyun çıkmadı. Dizilerimize kitaplarımıza ve filmlerimize döndük. Yine de  size bir müjdem var, aşağıdaki oyunlara belki bir hak verebilirsiniz, elbette yazmayı unuttuklarımız vardır. Sıralama yapmadan gidiyoruz.

1 Numara

Yakuza 0

Yakuza serisinin geçmişini anlatan ve çoğu insanın en sevdiği yakuza oynudur. Hem çok saçma yan görevleriyle hemde çok güzel hikayesiyle bir bakmak isteyeceğiniz bir oyundur bu ay pc versiyonuna gelecek.

Oyun Steam Sayfası ; https://store.steampowered.com/app/638970/Yakuza_0/

 

2 Numara

Iconoclasts

Bu sene çıkacak yeni indie bir oyun. Ayın ikisinde nintendo sahipleriyle buluşacak. Görüntüsüne bakıp yanlış tahminler yürütmeyin sakın,  iyi notlar almış bir oyun.

Oyun Steam Sayfası ; https://store.steampowered.com/app/393520/Iconoclasts/

3 Numara

Dead Cells

Bu oyunu herkese önermiyoruz çünkü oynarken sinir krizine girebilirsiniz. Dead Cells betadan çıkıyor. Rollright platform oyunu olan ölüp ölüp baştan başlatan  bu oyun PS4, Xbox One, nintendo switch’e çıkacak.

Oyun Nintendo Sayfası ; https://www.nintendo.com/games/detail/dead-cells-switch

4 Numara

The Walking Dead: The Final Season

Ve üzücü son walking dead telltale bu oyunuyla final yapıyor, seri son bulsa da hafızalarımızda güzel bir anı olarak kalmaya devam edecek.

Oyun Steam Sayfası ; https://store.steampowered.com/app/866800/The_Walking_Dead_The_Final_Season/

5 Numara

We Happy Few

Bu oyun için kanal açanlar ve yeni bölüm gelsin diyenler oldu.  “Bu oyun biraz  bioshock’a benziyor” diyen de ilk başta We Happy Few bir indie oyun olarak gözükse de şimdi baya büyük bir yapım olarak geliyor. Bana sorarsanız bu ayın en iddialı oyunlarından biri We Happy Few.

Oyun Steam Sayfası ; https://store.steampowered.com/app/320240/We_Happy_Few/

6 Numara

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

“bu da nedir?” diyebileceğiniz bir isme sahip oyun kendisi.  4vs4 savaş yapabileceğiniz naruta serisinin devam oyunu, online bir oyun fakat grafikler ve mekanikler  bizim dikkatimizi çekti, göz atmanız da fayda var.

Oyun Ön Siparişe Açık Değil

 

7 Numara

Overcooked 2

Tek başına aslında güzel olmayan ama arkadaşlarınızla girip vakit öldürebileceğiniz herkesin aşçı olduğu bir oyun olan Overcooked 2 ilk oyunun devamı ve Twitch yayıncılarına bir göz kırpıyor.

Oyun Steam Sayfası ; https://store.steampowered.com/app/728880/Overcooked_2/

 

8 Numara

Yakuza Kiwami 2

Evet yine bir yakuza… Oyun bir yeniden yapım olacak ve oyun motoru değiştirilecek daha pc ye gelmedi ama biz pc ye geleceğini de biliyoruz.

Oyun Playstation Store Sayfası ; https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0177-CUSA10706_00-YKIWAMI2DIGITAL0

9 Numara

Death’s Gambit

Aslında Biraz Darks Souls izlenimi veren bir indie oyun olan Death’s Gambit kocaman bosslarıyla bile bizi içine çekti.

Oyun Steam Sayfası ; https://store.steampowered.com/app/356650/Deaths_Gambit/

 

 

Evet Death’s Gambit ile birlikte bu ay ki beklediğimiz oyunları sıraladığımız seriyi bitiriyoruz. Merak etmeyin siz daha bu oyunları bitirmeden oyunlarla alakalı yeni haberleri sizler için yazmış olacağız.