Bu hafta Box Office Türkiye’de liderlik Mission İmpossible:Fallout da

0

Bu hafta Box Office Türkiye’de liderliği Mission İmpossible:Fallout üstlendi. İki haftadır liderlik koltuğunda oturan film Box Office ABD’dekine benzer bir oranla düşüş yaşasada her iki ülkede de halen birinciliğini korumakta. Bu hafta Türkiye’de %42 lik bir düşüş yaşadı ve bu hafta toplam 80.697 seyirciyle buluştu. Serinin önceki filmi Rogue Nation’a benzer bir şekilde ilerleyen seyredilme oranı belkide önceki filmi geçmesini bile sağlayabilir. On bir günde toplam 340.087 seyirci tarafından izlenildi.

Hafta sonunun yeni filmlerinden Karanlık Zihinler (The Darkest Minds) , açılışını 38.072 seyirciyle gerçekleştirdi ve listenin ikinci sırasında yer aldı. Bir diğer yeni film Genç Titanlar Filmi ise 33.289 seyirciyle Box Office Türkiye’ye üçüncü sıradan giriş yaptı.Otel Transilvanya 3:Yaz Tatili, vizyondaki dördüncü hafta sonunu listenin dördüncü sırasında geride bırakırken,İlk Arınma Gecesi, Box Office Türkiye’nin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Bakalım yarın vizyona girecek filmler sıralamayı nasıl etkileyecekler. Jason Statham’ın başrolünü çektiği Meg:Derinlerdeki Dehşet Box Office’de birincilik sırasına yükselebilecek mi hep birlikte göreceğiz.