Erasmus Hazretleri Derki, Amerikalılar,Yahudilerin Her şeye Karışmalarına Artık Yeter Demek Üzereler..

0

Geçen hafta, ABD’deki İsrail ve Yahudilerin faaliyetlerini Netpano da yayınlayınca ortaklık karıştı.  ABD ve İsrail’deki arkadaşlar rahatsızlıklarını belirtiler. Hocam ayıp oluyor ama biz kardeşiz, gidip bunu Türkiye’de yayınlamanız bize karşı olduğunuzu gösterir diye aba altından sopa gösterdiler. Bende onlara pabuç bırakacak göz var mı?  Arkadaşım dedim, siz kaşındınız dedim. Bakın burası El cezire değil, burası CNN değil, burası BBC değil, onlara para verirsiniz, şantaj yaparsınız, bunun için şeytan işbirliği yaparsınız Kabaladan büyüler yaparsınız, münafıklık yaparsınız, ne yaparsanız yapın kendi peygamberinizi bile arkasından iş çeviren bir milletsiniz dedim. Unuttuğunuz bir şey var. Allah’ın lanetlediği bir kavimsiniz dolayısıyla eninde sonunda kaybetmeye mahkûmsunuz dedim. Yahudiliğe bırakıp Musevi olursanız belki kurutulursunuz dedim. Sonunda ne yaparsanız yapın. “Allah var gam yok.” İslam alimleri Endülüs de bana bunu öğrettiler. Bunu bilirim, bu söylerim dedim, çekip gittiler.

Erasmus Hazretleri Ekibi ile ABD deki Yahudi Lobilerinin Gerçek Yüzünü Ortaya Çıkardı

Amerikalılar, Aklınızı Başınıza Toplayın. Yahudilere Kanmayın. Benden Söylemesi…

Tabii onlar benim peşimi bırakmayacaklarmış “ha ben buna gülerim”. Unuttukları bir şey var. Bende onların peşini bırakmayacağım. Buradan ilan ediyorum. Gerek ABD, gerek Türkiye de ne yaptıklarını tek tek zamanı gelince açıklayacağım. Bıkmadım, usanmadım bu yaşlı halimle kalkıp, ekibimle beraber ABD ne gittim. Orada Amerikalı akillerle görüştüm. Onlara saatlerce konferans verdim. Bakın size kardeş tavsiyesi dedim. Şu sarışın başkanınızı doğru şeyler söylüyor ama yanlış yapıyor dedim. Doğru söylediği şu “yeniden büyük ABD” diyor. Onun için kendi paramıza ve sermayemize sahip çıkacağız diyor. Her şeyi “har vurup, harmana savurmayacağız” diyor.  Geçenlerde Suudi kralına söyledi. “Bana para vermezsen, iki hafta o koltukta duramazsın”  dedi. Aslında bunları Netanyahu’ya demesi lazım dedim. Düşünün bir kere İsrail kurulduğu günden beri savaşıyor. Savaş parayla döner. Ülke hem savaşıyor. Hem de ekonomik kalkınma sağlıyor. Bu işin sırrı ne  düşündünüz mü dedi. Cevap gayet basit “sizin gibi enayiler” dedim. ABD, AB ve Rusya’daki Yahudi diasporalarının gönderdiği zorunlu paralar dışında bu kendini akıllı zanneden  Yahudiler, ABD lıların kazandığı sermayeleri her sene resmi desteklerle,  vergi kaçakçılığı yaparak, ABD bürokrasine ve senatosuna yaptıkları baskı ve şantajlar ABD ekonomisini sömürüyorlar. Oluk oluk paranız İsrail’e akıyor. Aklınız başınıza toplayın, yoksa sizi Trump’da kurtaramaz dedim. Trump denen akli evvel arkadaşın öncelikle bunları mercek altına yatırması gerekir. Âmâ yapamaz. Neden! adamlar Hillary değil de ona oynadılar. Trump’ın kazanacağı baştan belli idi. Sebebi adam kızını bir Yahudi ile evlendirdi. Sonrada pişman oldu. Ama iş işten geçti.

Trump’ın Damadı Kim Ya…

Trump damadına hükümette görünmeyen koltuk verdi. Amerikan tarihinde olmayan bir şey yaptı.  Adam bakan gibi her türlü haltı yapıyor. AIPAC gibi kuruluşlar ABD siyasetinde büyük oynayacak adamlarla mutlaka bir kan bağı kururlar. Bununda meyvelerini topluyorlar. Nitekim Trump’ın Kudüs tanıması, töreni kızı ve damadını göndermesi tesadüf olmasa gerektir.  Diğer taraftan Dünyayı yönettiğini zanneden Amerikalıların İsrail’in elinde maskara olmasını nasıl kabul ettiklerini kendilerine sorduğumda bir şey yapamıyoruz dediler.

Dedim, dostum George Washington’un kemiklerini sızlatıyorsunuz. Bu kadar beceriksiz olamazsınız dedim. Onlarda Obama zamanında bunlardan kurtuluyorduk dediler. Biz Musevilerle işbirliği yapıyorduk. Âmâ bunlar gidip Trump’la iş tutunca yeniden kaybettik dediler.

 

Yahudi Rönesans’ını İyi Okuyun

Size biraz da şu Yahudi Rönesans’ında bahsedeyim dedim. Bu arkadaşları iyi tanıyın. Ona göre gardınız alın. Kendiniz kullandırmaktan artık vazgeçin dedim. Efendim, bu adamlar 12-13 yy kadar  bizim Avrupa’da seslerini dahi çıkaramazlardı. Çünkü bizim Katolikler, Hz. İsa’ya Yahudilerin ne yaptıklarını açıkça bildikleri için onları kalelerin diplerinde en ücra yerlerde yaşama mahkûm etmişlerdi. Bunlarda toplumda nerede pis işleri varsa hepsini yaparlardı. Onları dinlerse durum daha faklı idiler. “Biz seçilmiş ırkız, Hristiyan ve Müslümanlar başta olmak üzere bütün insanlar bizim kölemiz” derlerdi, Hala aynı görüşteler. Bu yüzden gettolarda yaşarlardı. Kendi aralarında kız alır, verirler. Erkekleri her türlü pislikleri yaparlardı. Kadınlarını hiçbir zaman bu pisliklere sokmaz. Bu pis işleri yaparken içinde bulundukları toplumu zehirleyip, yok etme planları yaparlar. Kendi ailelerini yaptıkları işlere bulaştırmazlardı. Bunu yaparken de toplumla entegre problemleri yaşarlardı. Çünkü bulundukları toplumun dilini, adetlerini, yemeklerini kullanmaz onlara günahkâr gözü ile bakarlardı.

Bir müddet sonra Avrupa’daki Hahamlar toplandılar. Özellikle Yiddişce gibi bir ilkel dille bulundukları toplumla temas kuramadıklarını anladılar. O zaman ne yapacağız dediler. Şu kararı aldılar. Yiddişce’yi  terk etmeyeceğiz ama içinde bulunduğumuz toplumun dili mutlaka  gençlerimize öğreteceğiz. Bir adım daha ileri gideceğiz. O toplumun elit mesleklerini öğreteceğiz. Oraların karar mercisi olacağız, dediler. Ve bunu da başardılar. Nitekim, 15 yy dan itibaren tefeciliğin dışındaki işlerden yavaş yavaş ayak takımdan çekildiler. Arkadaki adam oldular. Toplumdaki elit meslekleri tüccar ve özellikle doktorluk işine el attılar. Oradan yürüyüp, bu günlere geldiler Ha bu arada Theodor’u unutmayalım.

 

Şehir Efsanesi Yahudiler Dünyayı Yönetiyor.

Her neyse gelelim. Bir şehir efsanesine Yahudiler dünyayı yönetiyorlar. Geçin bunları kardeşim. Bunlar Firavun ’un büyücüleri gibidirler. Olmayan bir şeyi oluyormuş gibi gösterirler. Günümüzün sihirli kutusu, medyadır. Oralarda olmalarında nedeni budur. Buna siyaset biliminde “algı yönetimi” diyorlar. Unuttukları bir şey var. Hz.Musa asasını atınca gerçek ortaya çıkıyor. Onlar için Yahudilik bir markadır. Bu Markanın  sloganı ise “en güçlü, en akıllı, en en…dir.” Bunların hepsinin tam tersine düşünün. Yahudilerin gerçek yüzünü görürsünüz. En geri zekâlılar, en aptallar, en korkaklar bunlardır. Biz Katoliklere bunları anlattık. Protestanların, Ortodoksların ve Müslümanların akilleri bunların gücünü bilirler. Unutmayın bunlar lanetli kavimdirler. Sonuçta Yahudi arkadaşlar pandoranın kutusunu siz açtırdınız artık bundan sonra gerisini siz düşünün.