Erasmus Hazretleri Derki; Merkel Kızımı Bir de Benden Dinleyin.

0

Her hangi bir biyografi sitesini açtığınızda Merkel hakkında şunlar yazıyor.Angela Dorothea Merkel, 17 Haziran 1954’te Hamburg’dadoğdu.

Babası HorstKasner Berlinli Luteryen bir papaz,annesi Herlind ise öğretmendi. Komünist Doğu Almanya’da, Berlin’e 80 kilometre uzaklıktaki Templin kasabasında büyüyen Merkel, öğrenciyken Free German Youth(FDJ) adlı komünist topluluğun üyesiydi..” İşte Merkel’in gençliğindeki oluşan kimlik  bu. Bizim oralarda  çocuklarını yetiştiren babalara bakarız.  Merkel gerçekten dindar bir Luteryenin kızı olarak büyüdü. Komünist değildi. Hiçbir zamanda olmadı. Herkesin “mış gibi” yaptığı dönemlerde o da öyle davrandı.

 

Merkel’deki baba figürü Doğu Almanya  ile Batı Almanya  birleştirip Almanya devletini ortaya çıkaran Helmuth Kohl ‘la tanışmasında da tekrar nüksetti. Kohl’e Merkel “babam“derdi.” O da kızım” dediğini ben şahit oldum. Sizdeki” devlet baba” kavramını temsil eden ve birleşik Almanya’nın kurucusu olan Kohl’un mirasını devir alan Doğu Alman vatandaşı Luteryen papazın kızı Angela…2000lerden itibaren Hristiyan Demokrat Partinin (CDU) başına gelmesiyle yeniden büyük Almanya rüyasını daha iyi noktaya taşıyacak olan bir lidere Alman derin devleti kavuşmuş oldu. Hitlerin, II.Wilhelm, Konrad Adenauer’ın rüyalarını adım adım hayata geçiren kızımız sanki bugünler için yetiştirilmişti.

 

2005 yılında bu yana Avrupa Sarkozy ,Berlisconi vb. gördü. Onu gördü, bunu gördü. Hepsi gitti ama kızımız duruyor. Kızımız yakında Putin’i de gömecek gibi duruyor bekleyelim, bakalım. Kızımın derdi şimdilerde şu May. Hani düzgün konuşayım derken, az daha bir bardak su da boğulan bir başka kızımız. İngiltere’yi  Brexit  işi ona verildi. May her şeyi elini yüzüne bulaştırdığı gibi bunu da bulaştırmaz inşallah. Korkuyorum “ben bu işi yapamadım Merkel abla bizi tekrar Ab ye al” derse şaşırmayın. Merkel ablası onu AB sınıfından atasıya öldü. Bir daha almaz .Ben kraliçeye söyledim bu May’ı başbakan yapma diye dinlemedi. Şimdi de cezasını çekiyor. Kraliçe ile geçenlerdeki  görüşmemizde bana” Merkel gibi bir başbakanım olsaydı” ben AB yi dşz çöktürürdüm diye iç geçirdi. A aaa Ahh…. !!!!

Merkel’in Niyeti Ne..

Gelelim bizim Merkel’in kafasındaki aslındaki ne…  Bismarck dan bu yana süren gelen Germen hayali yani tüm “Avrupa’yı ekonomik ve siyasi kontrolüne alıp”, önce AB diyecek sonra ABD ni getirecek.. Daha net söyleyeyim. bugün A(Almanya)B diyecek sonra ise Almanya Birleşik Devletleri diyecek söylemedi demeyin. Çünkü,  Germenler bu yüzyılda kendilerine “barbar” diyen Romalılardan intikamını almanın zamanın geldiğini inanıyorlar. Habsburgların “ mavi kanları” tekrar sahneye çıkıyor. Hitlerin yaptığı gibi öldürerek değil, yumuşak yumuşak sakin sakin Avrupa’yı Euroyla Mercedes’le, BMW’le, Bayer’le Siemens’le ele geçiriyor. Benden söylemesi ben  Brüksel’de Almanya’nın olmadığı bir toplantıda Junker’e söyledim. Ama adam anlamadı. Merkel’in büyüsüne kapılmış gidiyor. AB yi Almanya’nın içinde eritmek için el birliği etmişler sanki. Hitlerin ordularının yaptığını  bugün Belçika’da Hollanda’da  Fransa’da  Alman sermayesi sokakları inim inleterek yapıyor. Ama Avrupa sarayları daha bunları duymuş değil bakalım ne zaman duyacaklar.

Gelelim bizim kızın sizin hakkınızda düşündüklerine kısa ve net ifade ile “sizden nefret ediyor.” Açıkça Berlin sokaklarında gördüğü Türklerden iğreniyor. Ama ne yapsın kölelere ihtiyacı var. Şimdilik ekranlarda sussa da bunu kendisi yerine  Neonazilere söyletiyor. Soruyorum size Neonazilerin öldürdüğü hangi Türk’ün katili bulundu. Alman istihbaratının da  bu katliamların  için olduğu ortaya çıktı. Ama kimseden ses çıkmadı. Almanlar kendileri gibi barbar olan Türklerin tam punduna getirdiği AB’ye  girip, her şeyi bozmasından korkuyorlar. Şunu da söyleyeyim, Avrupa sizi en iyi tanıyan Almanlardır. Ellerindeki  dört milyon Türk içinden yer türlü sosyal deneyi yapmışlardır. Sizi ruhunuza kadar tanır. Benden söylemesi, Türkiye’de hangi siyasi olay, darbe, ekonomik kriz, medya manipülasyonu varsa vs. hepsinin arkasında Almanya’yı arayın derim.

Almanlar Neden bunu yapar. Çünkü İttihad ve terakkiden bu yana Almanya en büyük sömürgesi Türkiye olmuştur. Maalesef bugünde böyledir. Evinizdeki deterjandan beyaz eşyaya kadar bakın kimi göreceksiniz. I.Dünya savaşına sizi iten kimdi. Şimdilik bu kadar yeter. Daha sonra Almanların sizin hakkınızda düşündüklerini,  dost kisvesinde sizin ülkenizde yaptıklarını  tek tek anlatacağım merak etmeyin.