Erasmus Hazretleri Diyor ki: Rothschild Ailesinin Projesi Macron Ellerinde Patladı.

0

Yahu yazmayım, yazmayım diyorum ama kendimi tutamıyorum. Bakıyorum gençlerinde elinde telefonlarda bir Illuminati, bir Rockefeller, bir Rothschlid hikâyesi almış başını gidiyor. Yok, Efendim bunlar dünyayı yönetiyormuş, her şeyden haberleri varmış, kafamıza taş düşse bile bunlar yaparmış. Sanacaksınız ki adamlar ilah. Her şeyi onlar yapıyor. Geçin bunları çocuklar… o şehir efsanelerini ..Bir iki tane yaptıkları şeyler var. O da 1910-18 ler de sadece şansları yaver gitti. Sonra onların algıdan sorumlu köleleriyle Duvarcı Ustaları efendilerini bir yağladılar, bir balladılar. Onlarda kendilerini bir halt sanmaya başladılar. Onlarda çağın Firavunları Duvarcılarda büyücülerden başka bir şey olmadılar.

Unutmayın Her şeye kadir olan yalnız ve yalnız Allah’tır.

Önce bunu kafamıza bir sokalım. Sonra onların bir “hiç olduğunu” göreceksiniz. Firavun ‘un zamanındaki sihirbazlar günümüzde görsel yazılı ve sosyal medyasıdır. Bunlar ellerindeki ipleri yılan gibi gösterip herkes en güçlü biz bizi derler. Hz. Musa Asasını yere atınca bütün foyaları ortaya çıkınca o büyücüler bile Allah’tan başka ilah yok demişlerdi. Garip olan İsrail Oğullarının torunları Hz. Musa’nın ahkâmını öğreneceklerinin Firavun ’un yanındaki sihirbazların sihrini öğrenmişler. Şimdi dünyayı bu sihirle kandırmaya çalışıyorlar. Unutmayın, “Hz. Musa’nın Asası bu yüzyılda yer düşecek Allah’ın gücünü herkes görecek” onlardan bir kısmı iman edecek, bir kısmı da Firavunluğa devam edecek…

20.yy Firavun ’un Büyücü Ailesi Rotschild

İşte o Firavunlardan biri de Fransız Rothschlid…  Bakıyorum bu arkadaşı Dünyada en fazla gözlerinde Siz Türkler büyütüyorsunuz. Yukarıda bu adamların durumunu anlatım.  Şimdi en son yapamadığını sizlere paylaşayım.  Bu geri zekâlı Rotschild’in dini, imanı paradır. Yahudilikten uzaktan yakından alakası yoktur. Adamın ailesinin elinde paraları almaya çalışın canlarını almış gibi etkilenirler.  Siyonistlerden nefret eder. Hatırlıyorum, Theodor Herzl yana yakıla Yahudi zenginleri arıyor.

Dünya Siyonist kongresi yapacak Basel’de, Orta sınıf esnaf takımı gelmiş.  Toplantı sonrası bazıları yanıma geldi. “Hocam bu adam kafayı yemiş, kendini mehdi zannediyor.” dedi. Bir kısmı da  “adam Mehdiyi reddediyor. Mehdi gelmeden İsrail’i kuracakmış salak… Açsın Talmud’u bir kerede okusun” dediler. Baktım, Herzl geliyor “ne oldu” dedim. Hocam “dar kafalı bunlar… Yahudilerle bir şey olmaz. Hem ellerinde de para yok. Hem de kafa yok.”

Rothschild Siyonist Değildir.

Bende Herzl ‘e “daha büyük para babalarına gitmem lazım” dedi.  Fransa’daki Rothshildlere git. Belki seni dinler. Âmâ dikkat et. Adama Yahudilik, Siyonizm, Mehdi kavramlarından bahsetme, adamın dini imanı para, ona kurulacak olan İsrail devletinde sana arazi vereceğim de, adam tarım yatırımlarını seviyor.”(bu arada size küçük uyarı önümüzdeki senelerde kuraklık gelebilir. Hele bir araştırın. Sudan,  Ukrayna gibi ülkelerdeki ekilebilir tarım alanlarına kimler yatırım yapmış görürsünüz. Bende söylemesi. Sizde önce kendi Tarım alanlarınıza sahip çıkın. İsrail’den tohum almayın. Kendi ata tohumlarınızla tekrar tarıma geçin derim. Zira, Türkiye’deki büyük tarım arazilerine bu arkadaşların Türkiye’de ki ayakçıları ve duvar ustaları aldı. Benden söylemesi)Konuya dönersek Theodor beni dinledi. Efendiye söyle İsrail’i kuracağız böyle yapacağız. Demiş   Theodor.. Rothschild demiş ki “kardeşim bak ben Siyonist filan olmam. Olmamda ama senin İsrail projenin şimdilik karlı olduğunu düşünüyorum. Sana 2 milyon frank (bugünün parasıyla 20 milyar dolar ) vereceğim.  Karşılığında da tarım arazilerini istiyorum. Biliyorum siz Yahudiler hayatınızda toprak nedir, bilmez siniz. Başarılı olamayacağınıza inanmıyorum.” Demiş. Theodor aldı parayı kısa süre sonra da öldü. Yerine Wolffsohn geçti. Bu arkadaş ise Theodor daha hızlı çıktı. İsrail’in temellerini attı. Her neyse Devlet kuruldu. Rotschild ekibi tarımın nasıl yapılacağını İsraillere öğretti. Sonunda adamlar tarla bile sürmesini öğrenemediler. Rotschild haklı çıktı. Verdiği parayı faiziyle İsrail devletinden aldı. Ondan sonra bir daha İsrail’e hiç bakmadı.

Erasmus Hazretleri Der ki: Macron Fransa’yı Tekrar Horoz Yapabilir mi?

Rotschild Yahudilikten Önce Fransız’dır.

Rotschild en büyük takıntısı kendisini Fransız olarak görmesidir. Tabir caizse bu arkadaş faşist derecesinde Fransız milliyetçisidir. Kendini Bourbonların devamı zan eder. Arkadaş ne kadar Küreselci gözükse de aslında Fransız ulusalcısıdır.  Bu yüzden aile Fransa’daki he r olaya maydanoz olur. Nitekim şarap bahçelerinde narenciye yatırımlarına kadar ana sektörleri Fransa’dadır. Dolayısıyla Fransa’daki her siyasi gelişmenin içinde yer alırlar.

Macron Nereden Çıktı.

Gelelim Macron meselesine… Bu yeni yetme nereden çıktı. Fransa’nın başına nasıl getirildi. Şimdi neden elde patladı. Sorularına cevap arayalım veya bununla ilgili gerçekleri size anlatayım. Bu arada Fransız bana kırılmasınlar. Napolyon ve De Gaulle bu yana “sizde kafalı adam yok be kardeşim”. Düşünüyorum da bu geri zekâlı Bourbon bozması Rotschild ailesinin peşine niye takılırsınız. Takılırsanız burunuz pislikte kurtulmaz.

Ey Fransızlar !! 1968 deki öğrencileri De Gaulle üstüne salan bu aile idi. Ben kaç kere dedim bilmem kaçıncı cumhuriyetinizi ilan ederken kanunların arasına bu ailenin soyunu kurutacak maddeler koyun dedim. Ama beni dinlemediniz. Şimdi gelip “hocam ne yapacağız diyorsunuz Her ne diyeyim size.” Her neyse olaya geri dönelim.

Aşırı Milliyetçiliği Durdurma Hamlesi

Malum, Avrupa’da son on senedir artan göçmen trafiği var. Buna karşı aşırı sağ hareketlendi. Almanya’da Neonazi söylemler kendini Avusturya’da iktidar etti. Macaristan da Urban delisini görüyorsunuz. Seçimle gelen diktatör olarak Avrupa tarihine geçmek üzere… “Be kardeşim Belarus Diktatörü Lukaşenko bile diktatörlükten vazgeçti. Artık ne diyeyim.

Avrupa’daki radikaller ise tam tersine nasıl Hitler olurum havasına girdiler. Son olarak Hollanda’daki geri zekalıyı Fransa ‘daki bir başka aptal takip etti. Bunlar diğer aveneleri ile bir araya gelip, Avrupa Parlamentosunda güçlerini birleştirme teşebbüslerine girdiler. “Sosyal demokratlar ile liberallerin defterini dürelim. Sonra Göçmenleri ezer. Ülkelerine göndeririz. Bizim yıllarca kanımızı emen Siyonist Yahudilerle hesaplaşırız.” demeye başlayınca Rotschild ailesinin paçası tutuştu.

Özellikle Paris deki Le Pen’in kızı bu işte en hızlısı çıktı. Fransa da kadının popülaritesi artı. Arkasına rüzgârı aldı. O sırada dediğimde tarih 2017 idi. Herkesi bir telaş aldı. Bu kadın babasına post koyup onu partisinden attıran biri..

Rothschlid ailesi paniklemeye başladı. Hemen toplantı üstüne toplantı yaptılar. Ne yapalım derken Ya David veya  Eric bir teklif sundu. “Arkadaşlar kendi adayımızı çıkartılım” dediler.

Aile Adayını Çıkarıyor.

Herkes aynı soruyu sordu.” Aday Kim”… Eric şirketlerine Fransa Maliye Bakanlığından 2008 yüklü bir miktar vererek transfer ettiği genç bankacı Macron ’un ismini ortaya attı.” Peki, getirin şu adamın CV bir bakalım” dedi David.. Okudukça kafası karıştı. Eric’e döndü. “ Yahu nasıl bu adam, anası yaşındaki kadınla evlenmiş.” Eric de doğru dedi. “Adam iktidar talip biri, kim kendisini oraya taşırsa onun kılığına giriyor. Özellikle ben onu şirkete transfer ettiğimde Nestle yi alırken izlediği stratejiye hayran kaldım.

david

 Adamın kuralı yok her şekle giriyor.

Nestle yi alırken dedesinin İsviçreli olduğundan başladı. Hanımın dedesinde yola devam etti. Sonunda Nestle yi bize getirdi. Bende bu adamı yatırım yapmaya başladım. Hollande teklif ettim. O da sözümü dinledi. Onun kendine genel sekreter yaptı. O sayede bizde Fransız devletinin ruhunu öğrendik. Arkasında Hollande onu bakan yaptı. Yani arkadaşlar bu adam tam biçilmiş kaftan, lafımızda dışarı çıkmaz. Sosyalistlerde sekülerde destekler “dedi. David lafa atıldı. “Sekülerlerden tereddüttüm var. Adam Katolik ona takarlar. Merak etme ben çözerim” dedi. Eric ve dediğini de yaptı.  Sekülerleri ikna etti. David sonraki toplantıda “peki hangi partiden aday göstereceğiz” dedi. Eric dedi ki “hiçbirinde biz ona yeni bir parti kuracağız. Onu toplumsal bir hareketin lideri olarak lanse edeceğiz. Aptal Fransızlarda yutacak” dedi. En Marche’yi kurdular. Hollande durumu tartışılırken onu Le Pen’in karşısına diktiler. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İkinci turda Le Pen ile Macron kaldı. Biraz destekle Macron’u seçtirdiler.

Rothschlid ailesi Macron’u Desteklediğine Pişman oldu

David şimdi Eric’e dert yanıyor. Zaman zaman bana geliyorlar. “Hocam bu adam tam geri zekâlı” diyorlar. Bende” siz gibi diyorum. Neden şaşırıyorsunuz ki …. Dua edin Fransızlar gibi aptal bir toplum var elinizde istediğiniz gibi Macron’u ikinci döneme hazırlarsınız.” Dedim. “Yok, hocam” dediler. “Biliyoruz sen bizi sevmiyorsun Bizde seni sevmiyoruz ama senin kulağının ve bilginin derinliği bizde yok diyorlar.” ,“Eee !” Diyorum “Mesele ne yahu” diyorum.” Hocam Sarı Yelekler karşısında durumunu gördün rezil olduk. Her şeyi karıştırdı. Ortalığı hala toplayamadı. Adam karısı başka skandal Macron Merkel’in tabiri caizse köpeği oldu. Adam bizde başka herkes tav oluyor.”,” Ne yaptınız peki” dedim. “Çağırdık. Bak arkadaş seni oraya biz taşıdık. Sen bir hiçtin şimdi kendini adam sanma “dedik. ,“Sonra ne oldu.”, “Ne olacak arkasında Korona olayı patladı. Ondan da sınıfta kaldı. Her neyse korona İngiltere, ABD vurunca biraz rahatladık. Âmâ hocam adam resmen elimizde patladı.” “Dedim süresi doluyor. Bir daha düşünmezsiniz her halde dedim.” “Hocam alternatiflerine bakıyoruz. Bende bu kadar aptalını zor bulursunuz. Bununla seçime girin de Le Pen kızımız bir iktidarla tanışsın” deyince David’i görmelisiniz Kıpkırmızı oldu. Toplantı bitince telefonu kapattım. Malum Korona dan dolayı bende evden dışarı çıkamıyorum.

Rotschild ailesinin sonu geliyor. Onun ayakçılarının da merak etmeyin. Zaten “hiçtiler” şimdi” toptan hiç” olacak sadece Türkiye’deki duvar ustalarına şaşıyorum. Ha bu arada o duvar ustalarına bakıyorum. Çoğu şu anda ayran içiyorlar, sakalı bırakıp hanımlarını kapattılar. İslamcı medyada boy gösteriyorlar. Ben size  onlara dikkat edin diyorum Sadece..