Göbek Yağlarından Kurtulmak İçin Bazı Öneriler.

0

Göbek yağı, çirkin olmaktan daha fazlasıdır, tehlikelidir. Visseral yağ, diyabet ve iltihaplanmaya neden olan bir hormon salgılar. Ayrıca kardiyovasküler hastalık, meme kanseri ve safra kesesi sorunları ile bağlantılıdır. Göbek yağından kurtulmanın tek yolu, belirli yiyecekleri ve egzersizler yapmaktır.

Mucize tedavileri, haplar ve ameliyatlar yardımcı olmaz. Göbek yağı, diyet ve egzersize çok duyarlıdır. Bu yiyecekleri yediğinizde sonuçları çok hızlı göreceksiniz. Bunun en iyi yanı, genel olarak daha iyi hissedeceksiniz.

Daha Fazla Su ve Şekersiz Çay İçiniz

Hemen tatlandırılmış içecekleri içmeyi bırakın. Bu şeker ve yapay tatlandırıcıları içerir . Maksimum fayda için sade su, şekersiz çay, siyah kahve ve yeşil çay içebilirsiniz.

Şekerden kaçınmalısınız çünkü şeker kısmen fruktozdan yapılır. Sizin Karacigeriniz  çok fruktoz metabolize ile göbek yağı saklar.Gitmezler bunlara orada kalırlar.Yapay tatlandırıcılar daha çok yemek isteklerine sebep olur.

Şekeri  Bırak

Şimdi şeker / yapay tatlandırıcıları yemeyi bırakın. Zor olacak! Fakat tehlikeli karın yağını kaybetmek buna değer. Şekeri ortadan kaldırmak, daha fazla meşrubat, meyve suyu, kurabiye, hamur işi ve şekerleme çubuğu anlamına gelmez.

Ayrıca etiket okuma anlamına gelir. Sağlıklı bir salata yiyebilirsin, ama salata sosu muhtemelen şekerle dolu. Ketçapın, barbekü sosunun ve hatta hardalında şeker var.

 meyve yiyin

Meyve yiyerek tatlı bir ihtiyacını yatıştırın. İlk başta, çok fazla meyve isteyebilirsiniz, ama bu tehlikelidir.

Meyveler sağlıklıdır, hatta şekerler içerir, çünkü meyve genellikle tek porsiyon boyutunda gelir, çiğneme, beyninizin hormonunuzu serbest bıraktığınızı hissettirir ve meyve lif içerir.Elyaf  daha uzun süre doygun  hissetmenizi sağlar ve fazla yemeyeceksiniz.