Haberim Yok deme Mostphotos Türkiye Stok Fotoğraf Yarışması

0

Etkinlik Detayları

En renkli, en profesyonel, en tarz stok imaj bankası Mostphotos, sizleri en iyi STOK fotoğrafını çekmeye davet ediyor.
Jüri Başkanlığını Mehmet Turgut’un yaptığı, ödüllerin bol olduğu yarışma 02 Kasım’da başladı!

Yarışma Detayları

Tema: STOK
Yarışma ismi: Mostphotos Türkiye Fotoğraf Yarışması
Tarih: 2 Kasım 2013 Cumartesi – 30 Ocak 2014 Perşembe
Ödül: Canon 70D Fotoğraf Makinesi kiti ve Mehmet Turgut’un yapacağı bir çekime katılma hakkına sahip olacaktır. Kazanan fotoğraf 46 dergisinde yayınlanacaktır. Yarışma Jürisi; Mehmet Turgut, Mostphotos Kurucusu Arian Bahrami, Türkiye Temsilcisi Ceyhun Cingi ve Mostphotos Editoryal Ekibi

Stok İmaj Bankası Mostphotos Türkiye, yazı anımsatan ya da yaz mevsiminin bir parçası olan ‘Yazdan Kareler’ fotoğraf yarışmasını düzenliyor. Yarışmaya katılmak için tr-tr.mostphotos.com adresinden bir Mostphotos hesabı oluşturarak fotoğraflarınızı ‘MostphotosYaz2013’ etiketiyle 15 Eylül’e kadar siteye yüklemeniz gerekiyor.

Stok İmaj Bankası Mostphotos Türkiye, yazı anımsatan ya da yaz mevsiminin bir parçası olan ‘Yazdan Kareler’ fotoğraf yarışmasını düzenliyor. Yarışmaya katılmak için tr-tr.mostphotos.com adresinden bir Mostphotos hesabı oluşturarak fotoğraflarınızı ‘MostphotosYaz2013’ etiketiyle 15 Eylül’e kadar siteye yüklemeniz gerekiyor. Mostphotos’a yüklenen yaz temalı fotoğraflar arasından editöryel ekibin belirleyeceği en iyi fotoğrafın sahibi bir iPad Mini kazanıyor. […]

Mostphotos’a yüklenen yaz temalı fotoğraflar arasından editöryel ekibin belirleyeceği en iyi fotoğrafın sahibi bir iPad Mini kazanıyor.
Yarışmaya katılmak için mostphotos.com adresinden bir Mostphotos hesabı oluşturarak fotoğraflarınızı ‘MostphotosYaz2013’ etiketiyle siteye yüklemeniz gerekiyor.