İngiliz halkının mezesi, “saray hikayeleri”

0

İngilizlerin günlük konuşma mezesi saraydaki fotoğrafları yorumlamak kraliçe ne yapmış, charles niye böyle giyinmiş vs. halkı uyatma taktiğinde saray dedikodular her zaman işe yaradığının farkında olan İngiliz medyasında  size son meze konuları…gülümsemek isteyenlere…

Uzman Judi James, MailOnline’a vaftiz koyu güneş gözlükleri takan Prens William’ın “gece kulübü fedai moduna” girdiğini ve Kate’in duruşunun görüntüde “kaçmaya hazır” göründüğünü söyledi.

Bayan James ise “Bu pozun bir ucunun aşağısında çok rahat ve neşeli görünümlü bir Camilla ile, Kate diğer kolda tuhaf bir şekilde  ilkel görünüyor, kolları gövdesi ve kısmen gülümsüyor onun yüzünde.

“Bütün sürtüşme söylentileri göz önüne alındığında, pozundaki gerginlikten kaçmaya hazır değil, gariplik olarak görülebilir ancak aynı zamanda kendi durum sinyallerini düşürmek ve mutlu çifte yükselme arzusu da gösterebilir.”

William pozisyonun yorumuna Bayan James, “William’ın arkasındaki pozu prens’in gece kulübü fedai modunda göründüğü gibi görünmesini anlamak zor görünüyor.

“İncir yaprağı el hareketi, baş eğme ve yüz ifadesini değerlendirmek ve gülümsemeyi bilmek, bir kimlik tanımlayana kadar sizi içeri sokmayacak bir adamın izlerini taşıyor.”