‘Kadının Elinde Bohçası Vardı’

0

38 yıllık evli 4 çocuk babası Z D., karısını uyutup evde ne var ne yok alarak kiracısının karısı ile kaçtı.

Bir süre sonra F E. ile anlaşan Z.D., eşi CD.’yi) ilaçlarla uyutarak kiracısı F E. ile birlikte kendi evini soydu. Evdeki tapular, 100 Bin TL’lik altın ve 1 kilo inciyi alan Z E. ve FE. kayıplara karıştı. Yaşanan olay üzerine Zeynel D.’nin eşi C D. adeta isyan etti.

Vatan gazetesinin haberine göre. Edinilen bilgiye göre, 38 yıllık evli ve 4 çocuk babası olan Z D. bir süre önce evinin bahçesinde bulunan tek katlı müstakil daireyi evli ve 2 çocuğu olan M.E.’ye kiraya verdi. Aynı zamanda M.E.’nin eşi olan F E. de (30) evin kapıcısı olarak çalışmaya başladı. İddiaya göre, aradan 3 ay geçtikten sonra ev sahibi Z D. ile kiracısının eşi F E. ile duygusal bağ oluştu.
C D., “Bana gel pizza yemeye gidelim dedi. Ondan önce bir kadın aradı. Kadınla konuşurken bana kadını anlattı. Bu kadın kocasını istemiyor dedi. Bu kadın daha küçük, rezil olmasın dedi. Bu kadın kim deyince benim kolumu tuttu ve saçımı çekti. O kadının suçu yok dedi. Pizza yemeye gittik. Bana sen dur burada ben arabayı yaptırıp geleceğim dedi. Ben de gerçek zannettim ama meğer eve gelip eşyaları toplamış. Ne kadar eşya varsa karşıdaki dükkana götürmüş koymuş. Gel eller duymasın dedim ve eşyaları geri eve getirdim. Oğlum görmesin ve babasıyla kötü olmasın diye kameraları da kapattım. Sonra ertesi gün geldi ve tekrar evdeki eşyaları topladı. Sonra kadını da alıp gitmiş. Kadının da elinde bohçası vardı” dedi.

C D., kocasının evdeki çay ve kremaya kadar her şeyi çalıp kaçtığını anlatarak, “Param vardı. Bana bir ekmek parası bırak dedim. 25 senedir eşim çalışmazdı. 600 Euro param vardı. Onu götürmüş, altınlarımı götürmüş. 200 lira bana bırak, ben bu evde ne yiyeceğim dedim. Beni o kadar mağdur etti ki, hepsini aldı gitti. Ben hiç beklemiyordum bu adamdan bunu. 38 senelik kocam. 4 tane çocuğumuz var. Ben de yeni Almanya’dan geldim. Hiç yerimden kalkamıyorum. Bana da ilaç vermiş. Kafam hiç yerinde değil. Zehirlemişler beni. Kapıyı üstüme kilitleyip çıkıp gidiyordu. Aniden ishal oluyorum, aniden kusuyorum. Hiçbir şeyim yoktu benim. Beni tamamıyla zehirlemiş, kafamı uyuşturmuş. Bir çocuk haline getirmiş beni” şeklinde konuştu.

Kaçan eşinin evde ne varsa çalıp götürdüğünü ifade eden C D., “Şimdi boşanmak için mahkemeye verdim. Boşanacağım. Ama o kadının kocasıyla bir şey bilmemişiz. Tapuları da çalmış gitmiş. Bu evi ben kaza yaptım ve kaza paramla yaptırdım. Her şeyi çalmış, evde eline ne geçtiyse çalmış. Tapuları, altınları götürmüş. Çaya kadar alınır mı? Kahveye kadar, kremaya kadar hepsini almış gitmiş. Seni gece öldüreceğim diye beni tehdit ediyor. Dün beni aradı seni öldüreceğim dedi. Bir de avukat buldum elinde ne var ne yok hepsini alacağım diyor” dedi. Kocasından şikayetçi olduğunu belirten C D., durumu polise bildirdiğini söyledi.