Limon şakası kanlı bitti

0

İşlediği cinayetten dolayı pişmanlık yaşadığını ifade eden zanlı M Ö , Öldürmek gibi bir niyetim yoktu. Yapılan limon şakasından sonra Ramazan’ı sadece korkutmak istemiştim. Tüfeği ona doğrulttuğumda ise bir anda ateş aldı. Nasıl oldu anlamadım.

Firar eden cinayet zanlısı M Ö, bir süre sonra av tüfeğiyle birlikte Manisa’da güvenlik güçlerine teslim oldu. Cenazesi, otopsi için gönderildiği İzmir Adli Tıp Kurumu?ndan yakınları tarafından alınan Kavakalan, gözyaşları arasında Çınardibi’nde toprağa verildi.

İzmir’in Bayındır ilçesinde limona karşı tiki bulunan bir kişi, şaka yapmak için poşetteki limonları gösteren arkadaşını av tüfeğiyle vurarak öldürdü
İddiaya göre: Orman işçisi Ramazan Kavakalan, limona karşı ciddi şekilde tiki olan kamyoncu M Ö’ye şaka olsun diye yanında bulunan poşetteki limonları gösterdi. Kamyonuyla birlikte orman ürünleri nakliyeciliği yapan M Ö. ise bir anda öfkeden deliye döndü. Kamyonunda bulunan ruhsatlı otomatik av tüfeği ile1 el ateşledi.
Kanlar içinde yerde kalan işçinin yardımına arkadaşları koştu. Ambulansla Torbalı Devlet Hastanesi?ne kaldırılan Kavakalan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.