Netpano.com Yenilenen Yüzü Ve İçeriğiyle Dünya’yı Size Getiriyor…

0

Türkiye’nin en eski haber portalı ,yeni bir ekiple, yeni bir içerikle ve heyecanla Dünya’yı sizin ayağınıza getiriyor. Yaklaşık iki aydadır, dış politika konusunda deneyimli takımıyla test yayınlarını yapan Netpano, Türkiye’nin tek ve en geniş diplomasi haber portalı olarak yayın hayatına devam ediyor.

Başkanlık sistemiyle küresel devlet yoluna giren Türkiye’nin, ulus devlet refleksini kırdığı, bu günlerde artık gündeminde iç politika ve yerel olamayacağı ortadadır.  Gençleşen nüfusuyla dünyanın karar vericilerinden olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Türkiye, dünyanın sadece siyasetini değil, ekonomisini, sosyal hayatını, çevresini, sağlığını yakından takip etmesi bir zaruret değil ihtiyaçtır. Bu düşünceden hareketle Netpano, profesyonel anlayış ve amatör ruhla Dünya’dan her şeyi sizin cebinize ,evinize Türkçe olarak taşıyor.Japonya’dan Rusya’ya, İngiltere’den Arjantin’e, Kolombiya’dan Güney Afrika’ya, Çin’den Arnavutluğa kadar Dünyanın meselesi bizim gündemimize giriyor.

Biz haber vermiyoruz, biz haberi yorumluyoruz.

Dünyanın haberini sizin için takip edip,sizlere ulaştırıyoruz. Türk medyasında göremeyeceğiniz dünyanın gündemi Netpano’da olacaktır. Profesyonel yazar ekibiyle, bazen dünyanın siyasetini, bazen dünyanın sorunlarını, bazen dünyanın sanatını, filmlerini burada bulacaksınız.

Dünya haber ajanslarının görmediğini gören göz Netpano.

Dünya’da yaşayan Müslümanların sorunları, Amerika’da  siyahi olmanın sorunu, Avrupa’da mülteci olmanın dramını bu sayfalarda bulacaksınız. Yazarlarımız  sizin için Dünyayı geziyor. Gezi notlarını sizin için derliyorlar. Polonya’dan Arnavutluğa, Hindistan’a kadar Dünyanın en geniş haber yorumu Netpano’da

Yeniden Merhaba Dünya…

Editör