Polat’ı Bekleyen Büyük Sürpriz

0

Türk televizyonlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümünün fragmanı dün akşam yayınlandı. Dizi bu hafta da aksiyon dolu sahneleriyle nefesleri kesecek. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölüm fragmanı.

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, defne samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da yine çok konuşulacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kanal D’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’ nun yeni bölümünde heyecan ve aksiyon kaldığı yerden hız kesmeden devam ediyor. Bu Perşembe 271. Bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizide, Polat Alemdar düşmanlarına karşı yine amansız bir mücadeleye giriyor.

POLAT’I BEKLEYEN BÜYÜK SÜRPRİZ

Polat Alemdar’ı geçtiğimiz haftaki bölümde, gizlendiği kamyonun kasasında bir bilinmeze doğru yol alırken bırakmıştık. Cahit ve Yasin’in uzaktan takip ettiği Polat Alemdar, teslimat noktasında hiç tahmin etmediği bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Peki Polat, kendisine kurulan tuzaktan kurtulmayı başarabilecek mi?

GÖLGE’NİN Suriye PLANI

Ortadoğu’daki kaosu çıkarları için kullanmayı düşünen Gölge ise boş durmuyor. Planları doğrultusunda hamleler yapmaya devam eden Gölge, Zeynep ve Ariel’ le birlikte Suriye’ye gizli bir seyahat gerçekleştirerek yeni iş ortakları arıyor…

PUSAT HAPİSTEN ÇIKIYOR

Uzun süredir hapiste olan Pusat, nihayet özgürlüğüne kavuşuyor ve ekip arkadaşlarının yanındaki yerini alıyor.

TİLKİ’NİN intikam YEMİNİ

Yeniden ortaya çıkan Tilki Andrei ise, ölüm döşeğindeki annesine verdiği intikam yeminini yerine getirmek için harekete geçiyor. Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını, yine soluksuz izleyeceği bir bölüm daha bekliyor.