Türkiye GRI toplantısı Başlıyor

0

Türk gayrimenkulünde aktif Yatırımcı, geliştirici ve finansör şirketlerin yerli ve yabancı 100’ün üzerinde üst düzey yöneticisinin bir araya geleceği Türkiye GRI toplantısı 20-21 Nisan’da Hilton Istanbul Bosphorus’ta gerçekleşiyor.

Toplantıda tüm katılımcıların iştirakı ile gerçekleşen iletişimsel bir formata sahip olan ve sektörün en sıcak konularının konuşulacağı 15 oturum gerçekleşecek. Bu sene Bursa, İzmir, Ankara, Diyarbakır dahil olmak üzere İstanbul dışındaki fırsatlar da kapsanacak.

Toplantıda iletişimsel oturumların dışında eğitimsel ‘Küresel Çaptaki En İyi Uygulamalar’ seminerleri ve Yatırım fırsatlarını tanıtan proje sunumları da yer alacak. Toplantıya kayıtlar devam ediyor.konuthaberleri.com

100’ün Üzerinde Sektör Lideri Katılıyor

Toplantıya aralarında Şenay Azak-Matt (Aareal Bank AG), Asli Ay (Lone Star Funds), Ruslan Alakbarov (The State Oil Fund of Azerbaijan) ve Ming Chen (The Hongkong and Shanghai Hotels)’in de bulunduğu 100’ün üzerinde yerli ve yabancı sektör lideri katılacak. Tüm katılımcı listesini toplantı websitesinde görebilirsiniz.

Büyükşehir Belediyesinden Katılım

Bu sene toplantıda belediyeleri temsilen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çercioğlu ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da bulunacak.