Vücudunun çeşitli yerlerinde 7 bıçak darbesi tespit edildi

0

Gaziantep‘in Nizip ilçesinde önceki gün (pazar) tartıştığı eşinin çocuklarını da alarak evi terk etmesinin ardından kendisine ait otomobilindeki piknik tüplerinin patlaması sonucu can veren Fehmi Özcan‘ın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı

Özcan‘ın, Gaziantep Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsisinde kalbi ve vücudunun çeşitli yerlerinde 7 bıçak darbesi tespit edildi.

Gazete Habertürk’ün haberine göre Nizip’te 2 çocuk babası Fehmi Özcan iddiaya göre önceki gün henüz belirlenemeyen bir nedenle eşiyle tartıştı. Tartışma sonrası Özcan’ın eşi, çocuklarını da alarak evi terk etti. Bunun üzerine Fehmi Özcan, otomobili ile Kıbrıs Mahallesi’ndeki boş bir araziye gitti. Otomobilin içerisinde bulunan iki adet piknik tüpünün patlaması sonucu otomobil alev topuna dönerken, Özcan feci şekilde can verdi. İlk etapta intihar olduğu düşünülen olayın yapılan incelemelerin ardından cinayet olduğu ortaya çıktı.

Araçta yapılan incelemelerin ardından Fehmi Özcan‘ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Otopside Özcan’ın kalbine ve göğsünün çeşitli yerlerine olmak üzere 7 bıçak darbesi olduğu belirlendi. Polis soruşturmayı genişleterek Özcan’ın katil ya da katillerini yakalamak için çalışma başlattı.